Strona główna

Artykuły

KONKURS CZYTELNICZY "OLIMPIJSKIE POTYCZKI"

2015-03-27

Biblioteka szkolna zaprasza uczniów klas 4 - 6 do wzięcia udziału w konkursie czytelniczym! Zapisy do 9 kwietnia u p. Edyty w bibliotece.

PASJE NASZYCH RODZICÓW I DZIADKÓW

2015-03-25

Rodzice, babcie i dziadkowie uczniów naszej szkoły opowiadają o swoich pasjach oraz wspominają przeszłość podczas cyklicznych spotkań na świetlicy.

WYNIKI KONKURSU WIEM WSZYSTKO!

2015-03-25

Tydzień przed sprawdzianem szóstoklasisty uczniowie klas szóstych wzięli udział w turnieju wiedzy. Miejsca na podium zdobyli:

1. Patrycja Wieteska, Natalia Witek
  2. Patryk Adamczyk, Kacper Górowski
  3. Krzysztof Baran, Kacper Grochal

GRATULUJEMY!

PEŁNA MISKA DLA SCHRONISKA

2015-03-17

Zakończyliśmy zbiórkę karmy oraz różnego rodzaju akcesoriów dla zwierząt. Dary przekazaliśmy Miejskiemu Schronisku Dla Bezdomnych Zwierząt „Reksio” w Bielsku-Białej.

KOLEJNY SPORTOWY SUKCES

2015-03-17

Wiktoria Toś, uczennica klasy 2 a e zdobyła I miejsce podczas XXI Turnieju Karate Rady Regentów.

SUKCES SPORTOWY NASZEJ UCZENNICY

2015-03-10

Uczennica klasy 6b Katarzyna Grzegorzek zdobyła pierwsze miejsce podczas Mistrzostw Bielska-Białej Szkół Podstawowych w Gimnastyce Sportowej w klasyfikacji drużynowej. W klasyfikacji indywidualnej wywalczyła drugą lokatę.